O NÁS

Jsme malá rodinná firma s vlastním týmem a zázemím

Jsme společnosti HAVOG spol. s r.o. a specialuzujeme se na realizaci fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, klimatizačních systému, jak pro domácnosti, tak pro průmyslové budovy. Nabízíme kvalitní produkty, profesionální přístup a technickou podporu. Jako firma disponujeme certifikátem elektro revizí. Máme oprávnění na řemeslnou činnost, tj. živnostenské oprávnění v oboru "montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení". Dále montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel. 

Naše rodinná firma byla založená Oldřichem Hanáčkem v roce 1991. V oboru chladírenství a klimatizačních technologiích tak pracujeme již od roku 1975, kdy Olda zakladatel absolvoval studium na chladírenské odborné škole v Kostelci. Dnes ve firmě pracuje 5 členů rodiny (Olda zakladatel, zeť Roman, vnuk Kuba a dcera Verča) rádi Vám vždy poradí s vašimi dotazy.

Těší nás každý projekt, který můžeme předat zákazníkovi a mít radost z dobře odvedené práce. V instalacích si potrpíme na přesnost, preciznost a hlavně čistotu, která je v našem oboru velmi důležitá. Od roku 2006 spolupracujeme s firmou Daikin, která je v oboru chladících a klimatizačních systémech jedničkou. Dovolujeme si říci, že jsme v oboru chladící a klimatizační techniky schopni zrealizovat i ty nejnáročnější projekty.

Dokázali jsme již zrealizovat stovky zakázek na které jsme náležitě hrdí. Od náročných projektů na VRV systémy a až po giga velké Chillery na chlazení vody. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a samozřejmostí je i revize chladícího zařízení, na které máme příslušná oprávnění.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.