Čistička vzduchu Daikin MCK75JVM Ururu

Značka: DAIKIN
ZdarmaZdarma 17 890 Kč –17 %
Daikin Ururu
17 890 Kč –17 % 14 900 Kč 12 314,05 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Daikin MCK75JVM Ururu 

Daikin Ururu zajistí vyšší komfort dýchání nejen pro alergiky a astmatiky. Díky unikátní technologii Flash Streamer dosahuje vyšší účinnosti čištění vzduchu. Odstraní 99,6% těžkých alergenů (roztoče, pyly a plísně)!  Účinně odstraňuje cigaretový kouř, zápach z cigaret a nepříjemné pachy. Navíc je vybavena zvlhčováním vzduchu o výkonu 0,6 l/h a zajistí tedy úplnou úpravu vzduchu v domácnosti. Objem nádržky s vodou je  4 l.

Jak funguje zvlhčování?

Voda z nádobky proudí do zásobníku, ve kterém je umístěno čerpací kolo. To svým otáčením zvedá vodu a předává ji na filtr. Vzduch proudící přes filtr se navlhčí a vrací se navlhčený do místnosti.

  • Čerpací kolo zvedá vodu ze zásobníku na filtr
  • Vzduch je přiváděn na filtr
  • Zvlhčený vzduch proudí do místnosti 

Čističku vzduchu můžete ovládat pomocí dálkového ovládání. Přes poměrně vysoký vzduchový výkon 450 m3/h se hlučnost přístroje pohybuje v nízkých hodnotách 17-50 dB. Tichý mód nás nebude rušit ani při spaní.

Uvnitř čističky vzduchu DAIKIN MCK75JVM Ururu najdete:

  • Prachový předfiltr pro zachtávání největších částic
  • Uhlíkový filtr, jenž působí proti různým biologickým i anorganickým pachům např. cigaretovému kouři.
  • Aktivní Bio-Antibody filtr zachycuje a odstraňuje vzdušné viry.
  • Jednotka Flash Streamer generuje vysokorychlostní elektrony, které účinně rozkládají chemické sloučeniny jako jsou pachy a formaldehydy do neškodných vedlejších produktů.
  • Nano-fotokatalyzátorový TIO2 filtr společně s jednotkou Flash Streamer rozkládá nebezpečné plyny (je 300krát účinnější než aktivní uhlíkové filtry). Je schopen rozložit 114 druhů znečišťujících a škodlivých plynů bez vytváření druhotného znečišťování. Tento filtr má schopnost vlastní regenerace, díky procesu samočištění není prakticky nutné filtr vyměňovat.
  • Ionizátor vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

Čistička obsahuje zásobu 7-mi skládaných filtrů, které je třeba měnit po 9-12 měsících. Filtry tedy vydrží na 5-6 let chodu.Sadu filtrů je možné u nás dokoupit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skladem 6.5.2020

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistička vzduchu
Záruka: 3 roky